VITALMAX – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NA KAŻDĄ KIESZEŃ jablonicky

 

Firma Vitalmax zajmuje się produkcją, wdrażaniem i dystrybucją nowej generacji odżywek dla sportowców. Przy tworzeniu nowych produktów używamy najnowszych technologii stosowanych w największych laboratoriach. Nasze produkty oparte są na najlepszych komponentach, które sprowadzamy z całego świata.

 

To wszystko powoduje, że nasze odżywki znalazły swoje miejsce w kilku krajach europejskich (Czechy, Słowacja, Polska, Litwa, Łotwa, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania), gdzie używane są zarówno przez osoby amatorsko zajmujące się rekreacją fizyczną jak i przez profesjonalistów.

 

Na rynku polskim obecni jesteśmy od  2003 roku.

 

Na początku naszej działalności startowaliśmy z kilkoma produktami. Teraz, pod względem dynamiki rozwoju jesteśmy w ścisłej czołówce , np. jako jedna z pierwszych firm na świecie zakupiliśmy linię technologiczną do produkcji Mega Kapsułek a także jako jedni z niewielu oferujemy swoje odżywki, podzielone na porcje, w formie saszetek, w najbardziej higienicznej i wygodnej formie podania. Symbolem rozwoju Vitalmaxa jest też fakt, że od 1 stycznia 2006 twarzą Vitalmaxa jest Pavol Jablonicky, legenda czeskiej i światowej kulturystyki, wielokrotny finalista Mister Olympia, zwycięzca kilku zawodowych konkursów, utrzymujący się od kilkunastu lat na zawodowym topie. W amerykańskich wydaniach "Flexa" czy "Muscle Mag" wielokrotnie można oglądać jego sylwetkę w przeróżnych wariantach (zawody, trening, reklamy). Teraz Pavol Jablonicky przygotowując się do zawodowych występów używa wyłącznie odżywek Vitalmax.

 

Wśród czeskich zawodników stosujących odżywki Vitalmax jest aż 4 mistrzów świata w kulturystyce federacji NABBA -  Tomas Bures , Petr Vanish, Radek Lonz i Jindra Michalek. Ich sylwetki, treningi i wywiady z nimi można na bieżąco obserwować na stronie www.vitalmax-news.cz

 

Wśród pozostałych sportowców którzy używają odżywek Vitalmax są m.in. Wicemistrz Europy w kulturystyce Andrzej Maszewski, piłkarze ręczni Kipera Piotrków Trybunalski, Mistrzowie Polski w kulturystyce Marcin Gandyk i Wiesław Czerski, zawodnik MMA Temistokles Teresiewicz, tegoroczny debiutant na scenie kulturystycznej Łukasz Kurkowski, a także mnóstwo innych zawodników startujących w kulturystyce, strongman, pozostałych sportach siłowych a także w innych dyscyplinach (piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, kolarstwo, sporty walki). Wielu z zawodników i drużyn stosujących nasze odżywki zdobywało znaczące tytuły łącznie z mealami mistrzostw świata i Europy.

 

TO NIE PRZYPADEK – STOSUJĄCY ODŻYWKI VITALMAX SĄ SKAZANI NA SUKCES.

vitalmax

 

Staramy się być obecni w codziennym życiu środowisk sportowych w Polsce sponsorując i współorganizując różnego rodzaju zawody. W 2007 roku zorganizowaliśmy i byliśmy głównym sponsorem zawodów kulturystycznych pn. Grand Prix Vitalmax – Memoriał Leopolda Dzitkowskiego, które odbyły się w Piotrkowie Tryb., gdzie na starcie stawiła się ścisła czołówka polskich zawodników.

 

Jesteśmy wyłącznym sponsorem pierwszego i jedynego programu telewizyjnego poświęconego kulturystyce i fitness, "Akademia Fitness i Kulturystyki", który w każdą sobotę i niedzielę można oglądać w Tele 5. Dzięki tej audycji macie Państwo okazję śledzić na bieżąco relacje z zawodów w Polsce i za granicą, obserwować treningi zawodników i zawodniczek oraz korzystać z porad suplementacyjnych.

 

Poprzez owocną współpracę z Polskim Związkiem Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego i sponsoring zawodników kadry zostaliśmy uznani za firmę która wspiera polskie sporty siłowe.

 

W 2007 roku wysłaliśmy także ekipę Vitalmax Team na Mistrzostwa Świata w kulturystyce mężczyzn które odbyły się w Korei Płd na wyspie Jeju. Dzięki nam w „Akademii Kulturystyki i Fitness” w Tele 5 można było oglądać relację z tych zawodów.

 

Byliśmy partnerem produktowym wizyty w Polsce Ronnie Colemana.

ronnie coleman

 

W 2009 roku wysłaliśmy ekipę na zawody „Arnold Schwarzenegger Classic”. Dzięki temu, po raz pierwszy w polskiej telewizji widzowie mogli oglądać pełną relację ze zmagań zawodowych kulturystów. Sprawozdania i zdjęcia z imprez w których Vitalmax uczestniczy mogą Państwo oglądać na naszej stronie internetowej www.atleta.pl .

 

To wszystko powoduje, że nie jest nam obojętny rozwój sportu w Polsce i kupując produkty Vitalmax, także Państwo pośrednio stajecie się sponsorem wielu polskich sportowców. Mimo tego, że znaczną część zysków przeznaczamy na finansowanie imprez i zawodników, udało nam się zaproponować klientom niskie ceny na nasze produkty, co przy tej jakości zdarza się bardzo rzadko.

 

Wiemy, że wielu z Państwa spróbowało już odżywek Vitalmax i przekonało się że bardzo dobry produkt nie musi być drogi. O tym że tak jest świadczą entuzjastyczne recenzje klientów , które czytamy w listach i e-mailach. A tych, którzy jeszcze tego nie uczynili zachęcamy do kupna naszych produktów a także do ich degustacji na najbliższych zawodach kulturystycznych.

team