MEGA CAPSULES® - FAKTY I MITY

Mega Capsules® to seria produktów firmy VITALMAX z podwójną zawartością składników aktywnych w 1 kapsułce.
Pierwsze produkty z serii VITALMAX Mega Capsules® pojawiły się na rynku już w 2005 roku i od razu zyskały sobie wierne grono stałych klientów. Do dziś Vitalmax wprowadził kilkanaście pozycji z tej serii, oferta ciągle się powiększa.

 

świadectwo ochronne Vitalmax świadectwo ochronne Vitalmax

Jaka jest technologiczna różnica pomiędzy Mega Capsules® a zwykłymi kapsułkami?

Wbrew twierdzeniom osób, które przekonują, że produkcja suplementów w dużych kapsułkach to niemal technologia kosmiczna, różnice te są stosunkowo niewielkie a właściwie żadne.
Produkowane kapsułki mogą mieć różne rozmiary (000 , 00 , 0 , 1, 2, 3, 4, 5) , w zależności od tego jakie składniki mają się w tej kapsułce mieścić.
Dawki niektórych (np. witamin czy minerałów) oscylują w granicach kilku miligram na porcję a innych (np. kreatyny czy wolnych aminokwasów) stosuje się nawet kilkanaście gram jednorazowo.
Dlatego linie technologiczne do wypełniania tych kapsułek także mogą być różne.
Produkty z serii Mega Capsules®produkowane są na nowoczesnej linii technologicznej do wytwarzania dużych kapsułek o rozmiarze 000 , zgodnie z normami ISO i HACCP, pod rygorami GMP
i GHP i każda partia testowana jest laboratoryjnie przed opuszczeniem zakładu producenta.

 

plakat


Czy Mega Capsules® mogą być oryginalne lub podrabiane?

Mega Capsules® to nie nazwa technologii produkcji dużych kapsułek.
Mega Capsules ® to znak towarowy SŁOWNO-GRAFICZNY, który firma "ATLETA ŁÓDŹ" , dystrybutor marki Vitalmax na Polskę, zastrzegła w Urzędzie Patentowym RP dla oznaczenia produktów tej serii.
W Polsce kilka firm produkujących suplementy posiada w swoim asortymencie produkty w dużych kapsułkach.
Wszędzie jest to ten sam rozmiar kapsułki 000 , nie ma bardziej lub mniej oryginalnych kapsułek 000 , różne są tylko handlowe oznaczenia produktów w zależności od danej firmy.

 

Oryginalna może być tylko nazwa , nie sposób produkcji.

 

vitalmax team